PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

Każda kobieta marzy o pięknych, długich oraz zdrowych włosach. Takie włosy dodają uroku, kobiecości, można wykonywać z nich wszelakie fryzury na wyjątkowe okazje. Niestety tylko nieliczne panie mogą pochwalić się takimi własnymi, nieskazitelnymi włosami. Długoletnie farbowanie, rozjaśnianie, prostowanie, codzienne modelowanie bardzo niszczy nasze włosy. Na szczęście jest recepta na poprawę tej sytuacji- przedłużanie oraz zagęszczanie włosów- można do swoich włosów doczepić nowe, długie pasma włosów.

Pierwsze pytanie jakie nasuwa się to czy taki zabieg zaszkodzi naszym włosom? Oczywiście może i niestety, ale bardzo często dochodzi do takich przypadków. Rzecz jasna jest to sytuacja nieprawidłowa i w żadnym przypadku nie powinna się wydarzyć. Jeśli kiedyś przedłużałaś włosy i zauważyłaś wyraźne uszkodzenie swoich włosów to na pewno któryś z etapów został wykonany niewłaściwie. Jest to również niezależne od zastosowanej metody doczepiania włosów. Jakąkolwiek techniką wykonujemy ten zabieg musimy zrobić to w odpowiedni sposób, który nie powinien wpływać na stan naszych naturalnych włosów.

Na czym polega przedłużanie włosów? Podczas zabiegu doczepiamy w sposób trwały pasma włosów do wydzielonych pasm naszych włosów. Połączenie to musi być silne, wytrzymałe i odporne na zabiegi, którym poddawane będą włosy, w tym również na wysoką temperaturę. Nie może jednak uszkodzić naszych włosów.

Istnieje kilka metod przedłużania włosów.

Wyróżnia się metody łączenia włosów na zimno oraz na gorąco. Na zimno nowe pasma włosów można łączyć przy pomocy specjalnych obrączek (mikroringów), tulejek mocujących, metodą ultradźwiękową, za pomocą taśm klejących, klejów silikonowych, klipsów. Miejsca łączenia włosów doczepianych z włosami naturalnymi powinny być niemal niewidoczne przy zastosowaniu każdej z tych metod.

Przy zastosowaniu metody doczepiania włosów na ciepło materiałem łączącym jest łuska keratynowa, która pod wpływem ciepła staje się plastyczna, dzięki czemu możemy utworzyć niewielkie, bardzo silne połączenie.

Nasze Studio oferuje przedłużanie włosów najlepszymi metodami:

KERATIN SYSTEM (metoda łączenia na ciepło pasm włosów doczepianych z naszymi za pomocą keratyny)

– MIKRORINGS (technika przedłużania włosów za pomocą małych obrączek- mikroringów, łączących pasmo włosów doczepianych z naszymi)

– EASY HAIR (łączenia wykonane są za pomocą tulejek)

– ULTRADŹWIĘKI (metoda przedłużania włosów na zimno, włosy łączone są za pomocą keratyny, która dzięki falom dźwiękowym staje się plastyczna, co pozwala nam na formułowanie malutkich łączeń)

– TAPE ON/ TAPE OFF  (przedłużanie włosów za pomocą kilkucentymetrowych tasiemek silikonowych z włosami, które wklejane są równomiernie między nasze włosy) 

– CLIP ON (bardzo szybka metoda przedłużania włosów za pomocą taśm z włosami do których doczepione są małe spineczki, którymi mocujemy doczepiane włosy)

Panie które chcą przedłużyć włosy muszą pamiętać, aby zwrócić uwagę na trzy podstawowe zasady bezpieczeństwa:

1) Zabieg przedłużania oraz zagęszczania włosów musi być wykonany profesjonalnie- nie wystarczy przejść kilku godzinny kurs aby posiadać umiejętności w tym zakresie, potrzebna jest praktyka, każda Klientka to inny problem z włosami!!!

2) Każda Klientka musi być przeszkolona z pielęgnacji włosów przedłużonych- w kilka godz. krótkie, rzadkie włosy zmieniamy w długie i gęste- zmieniamy również sposób pielęgnacji naszych włosów.

3) Zabieg regeneracji włosów doczepionych, łączeń należy wykonywać w odpowiednich odstępach czasowych przez wykwalifikowany personel- można zarówno zniszczyć nasze naturalne włosy (bywają szarpane, urywane, wycinane) jak i pasemka po jednym założeniu. 

Oferujemy również włosy i akcesoria do przedłużania włosów oraz profesjonalne kosmetyki.

Już nie musisz czekać latami na długie, piękne włosy możesz mieć je już teraz!!!

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej: 794 693 182